Oferta Google | _Blog kamapnie-ppc - e-blogi.pl
_Blog kamapnie-ppc
Oferta Google 2011-07-18

Dla wielu Google jest synonimem Internetu. Wszelkie surfowanie w sieci startują od wizyty na witrynie tej wyszukiwarki. Lecz Google to nie tylko wyszukiwarka. Spółka proponuje o wiele więcej usług, nie wszyscy o nich wiedzą.
Największym triumfem Google w minionych latach było wypuszczenie autorskiej przeglądarki Google Chrome. Przypomina bardzo wyszukiwarkę- jest prosta w zastosowaniu, szybka i proponuje niewiele możliwości. Prędko osiągnęła zaufanie wśród internautów i jest obecnie trzecią najczęściej używaną przeglądarką na globie.Odmiennym potężnym osiągnięciem Google jest udostępnienie bezpłatnych skrzynek pocztowych o dużej pojemności. Mowa oczywiście o bardzo atrakcyjnym Gmailu. Jego pojawienie się wstrząsnęło rynkiem, podarowanie użytkownikom 1GB obszaru na skrzynce w czasach, gdy standardem było 16MB było rewolucją. Jeżeli dodać do tego fantatyscznie efektywny filtr antyspamowy, mamy odpowiedź na zapytanie o tajemnicę sukcesu usługiNastępnym ciekawym programem ofiarowanym przez Google jest przeglądarka graficzna Picasa. Ta szybka i ładna aplikacja też cieszy się kolosalną sławą. Sposobność rychłej fundamentalnej edycji fotografii została doceniona przez laików, jak też przez profesjonalistów. Najciekawsza jest jednak opcja bezzwłocznego uploadu fotek na serwer Google. W ten sposób nie trzeba się frasować szukaniem zadowalającego serwera, można korzystać z najdogodniejszej i najszybszej sieci serwerów na globie, totalnie za darmo!
 


To wyłącznie początek długiej listy wysokich triumfów spółki Google. Dziwne, że wciąż wiele osób kojarzy wyłącznie ich wyszukiwarkę.

 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]