Rodzaje reklam w sieci | _Blog kamapnie-ppc - e-blogi.pl
_Blog kamapnie-ppc
Rodzaje reklam w sieci 2011-07-18

Coraz więcej firm i kontrahentów porzuca standardowe metody reklamy, czyli zawiadomienia w prasie, telewizji, na billboardach czy w radiu. Wybiera za to najświeższe i najprędzej rozwijające się środowisko – Internet.W jaki sposób można reklamować się w Internecie? Najbardziej standardowym i podobnym do pozostałych postaci reklamy sposobem jest wykupienie obszaru reklamowego w danym serwisie internetowym i zamieszczenie tam swojej reklamy z linkiem do strony internetowej firmy. Strategia ta może jest efektywna, jeśli reklamę zamieścimy w wielkim i popularnym serwisie zwiedzanym przez setki internautów dziennie, niestety im większa ilość adresatów, tym cena wyższa.


 
Odmiennym sposobem zdobywającym w ostatnich latach ogromną popularność jest wykupienie odsyłaczy sponsorowanych. Polega to na tym, że gdy użytkownik podaną przez nas frazę wprowadzi do wyszukiwarki, pierwsze kilkanaście rezultatów to będą reklamy. Wielkim plusem tej strategii jest nieskomplikowane trafienie do właściwej grupy docelowej oraz inny sposób podliczania opłat. Często wykorzystuje się wtedy strategię PPM, czyli opłata za każde kliknięcie w obwieszczenie. W ten sposób łatwiej nadzorować budżet reklamy a także w miarę potrzeby można bez problemu rozszerzać bądź obniżać liczbę konsumentów.Nieważne, którą procedurę przyjmiemy, należy pamiętać, że reklamowanie się w Internecie znacząco różni się od tradycyjnych metod. Odpowiednie wykorzystanie rosnącego potencjału sieci pozwala na osiąganie znacznie wyższych wyników przy niższych nakładach. Pamiętaj, że przyciągające wzrok hasło reklamowe to połowa sukcesu!

 


Dodaj komentarz


grypsik81 2012-05-10

Wypróbowałem wiele sposobów na pozycjonowanie i muszę przyznać, że katalogowanie jest jednym ze skuteczniejszych. Próbujcie katalogować ręcznie i automatem (najlepiej Adderem, znajdziecie go na www.seoadder.info). Po jakimś czasie zauważycie efekty i uwierzcie mi - będziecie zadowoleni! Polecam!

tommeczzek 2012-02-29

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to polecam zwrócić szczególną uwagę na katalogowanie. Nie pisze o ręcznym katalogowaniu, bo kto to jeszcze robi, tylko oczywiście o automacie (SeoAdder). Można zaoszczędzić sporo czasu a efekty bardzo dobre. To świetne narzędzie znajdziecie na www.seoadder.info Polecam!

nicoad 2011-11-17

Z doświadczenia wiem, że jednym z lepszych sposobów jest narzędzie zwane SeoAdder. Automat do katalogowania, robi wszystko za nas i efekty są świetne.

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]