Odsyłacze sponsorowane | _Blog kamapnie-ppc - e-blogi.pl
_Blog kamapnie-ppc
Odsyłacze sponsorowane 2011-07-18

Odnośniki sponsorowane ostatnio bardzo popularną formą reklamy w Internecie. Decyduje się na nie wiele osób potrzebujących rozpowszechnić swoje usługi. Jaka jest zasada działania takich odsyłaczy? Gdy użytkownik wpisuje daną frazę w wyszukiwarce, pierwsze parę rezultatów (najczęściej jeden, maksymalnie trzy) to kupione reklamy o tematyce podobnej do sprawdzanego wyrażenia. Jednostka zamieszczająca reklamę płaci zazwyczaj określoną stawkę od wszelkiego kliknięcia, rzadziej aplikuje się opłaty stałe za określony czas wyświetlania ogłoszenia. Największym dostarczycielem i propagatorem linków sponsorowanych jest gigant z Mountain View- Google.


 
Dlaczego odsyłacze sponsorowane cieszą się tak sporą popularnością wśród osób pragnących się reklamować? Naistotniejszym czynnikiem jest chyba to, że takie anonse automatycznie trafiają do osób zainteresowanych tematyką, a to dzięki scaleniu reklamy z wpisywaną frazą. Odrębnym walorem odsyłaczy sponsorowanych jest prędkość ich preparowania. Wystarczy napisać chwytliwy tytuł, krótki opis strony, a potem podać do niej odnośnik.Dzięki zastosowaniu płatności za wszelkie kliknięcie łatwo jest kontrolować koszt kampanii reklamowej i w razie konieczności można pospiesznie się wycofać. Taki typ reklamowania się jest bardzo plastyczny, bowiem można bez problemu dysponować budżetem kampanii, dopisać alternatywne teksty reklamowe czy dodatkowe wyrażenia główne. Co więcej, osobowość lokująca reklamę ma od razu dostęp do statystyk, co upraszcza analizę jej sprawności.Dzięki potężnej ilości zalet odsyłaczy sponsorowanych coraz więcej kontrahentów decyduje się na taką odmianę autopromocji w Sieci.

 


Dodaj komentarz


grypsik81 2012-05-10

Wypróbowałem wiele sposobów na pozycjonowanie i muszę przyznać, że katalogowanie jest jednym ze skuteczniejszych. Próbujcie katalogować ręcznie i automatem (najlepiej Adderem, znajdziecie go na www.seoadder.info). Po jakimś czasie zauważycie efekty i uwierzcie mi - będziecie zadowoleni! Polecam!

nicoad 2011-11-17

Podobnie, dzięki potężnej ilości linków (które możemy zyskać dzięki automatowi z tej strony www.seoadder.info) nasz strona staje się dużo popularniejsza.

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]