Kamapanie reklamowe PPC | _Blog kamapnie-ppc - e-blogi.pl
_Blog kamapnie-ppc
Kamapanie reklamowe PPC 2011-07-18

Kampania PPC jest formą kampanii reklamowej opierającą się na wykupywaniu miejsca reklamowego w wyszukiwarkach internetowych bądź wyspecjalizowanych katalogach, reklamodawca płaci właścicielom strony za każde wejście użytkownika w link. Po wprowadzeniu przez usera danego zdania, wyszukiwarka pokazuje oferty, które do niego pasują.

Podstawowym założeniem takiej anonsu jest zachęcenie użytkownika do wejścia w naszą reklamę i przejścia na witrynę, do której kieruje. Jednym ze sposobów mierzenia sprawności anonsu jest podsumowanie, ile osób skorzystało z oferty reklamowej, innym czynnikiem jest zliczenie liczby kliknięćw samą reklamę.Przy tworzeniu reklamy PPM najistotniejsze jest to, żeby wyróżniała się od anonsów innych serwisów. W dużych spisach trzeba oferować coś, czego nie mają inni, inaczej zatraci się w czeluści wyszukiwarki. Istotne, żeby umieścić swoje największe atuty w tytule reklamy, użytkownik nie ma chęci zagłębiać się w drobnostkową treść, reflektuje posiadać wszystko dostarczone na tacy.Czym powinieneś zachęcić możliwego? Możesz zaproponować mniejsze ceny aniżeli konkurencja. Alternatywnym sposobem jest zaproponowanie rozbudowanej pomocy technicznej, natychmiastowego i skutecznego kontaktu z miłą i uczynną obsługą. Niektórzy wychwalają w reklamie rozległy katalog towarów, zachęcający bardziej wymagających klientów, wtedy niewielka cena nie gra aż takiej roli. Nieważne, jaką ścieżkę wybierzesz, musisz pamiętać, żeby skutecznie trafić do potencjalnych klientów, powinno się należycie dobrać tytuł.


 
Bądź świadom tego, że klient w natłoku informacji istniejącym w sieci bardzo sprawnie wertuje dane, nudne anonse odrzuca bez głębszego zastanowienia w ułamku sekundy.

 


Dodaj komentarz


grypsik81 2012-05-10

Wypróbowałem wiele sposobów na pozycjonowanie i muszę przyznać, że katalogowanie jest jednym ze skuteczniejszych. Próbujcie katalogować ręcznie i automatem (najlepiej Adderem, znajdziecie go na www.seoadder.info). Po jakimś czasie zauważycie efekty i uwierzcie mi - będziecie zadowoleni! Polecam!

nicoad 2011-11-17

Kampanie są dobre, jeśli umiejętnie potraficie je wykorzystać.
Dobra pozycja w wyszukiwarce internetowej to cel każdego początkującego serwisu. Pomóc w tym może automat do katalogowania SeoAdder. Możecie go znaleźć tutaj : www.seoadder.info

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]